Кадри

Адміністративно-управлінський персонал
№ п/п ПІП   посада
1 Маліцький Борис Антонович д.е.н., проф. директор
2 Кавуненко Лідія Філіпівна к.е.н. заст. директора
3 Соловйов В`ячеслав Павлович д.е.н., проф. заст. директора
4 Вашуленко Сергій Іванович заст. директора
5 Жабін Сергій Олександрович к.і.н. вч. секретар
6 Набок Оксана Миколаївна гол. екон.
7 Тимофеєва Олена Олександрівна нач. В.К.А.
8 Черногаєва Оксана Григоріївна поміч. директора
9 Охримчук Світлана Петрівна старш. інсп.
10 Яруліна Лідія Петрівна гол. бух
11 Петрова Валентина Іванівна бух. I кат.
Відділ №1  Історії та соціології науки і техніки
1 Храмов Юрій Олексійович д.ф.-м.н.,проф зав. відділу
2 Литвинко Алла Степанівна д.і.н. пр. н. с.
3 Дороніна Галина Анатоліївна к.і.н. м. н. с, секретар
4 Гармасар Валентина Григорівна к.і.н. с. н. с
5 Костюк Галина Георгіївна пров. інженер
6 Мушкало Юрій Ігорович к.і.н. н. с.
7 Звонкова Галина Леонідівна к.і.н. н. с.
8 Луговський Олександр Григорович к.і.н. н. с.
9 Геза Альна Василівна м. н. с
10 Донська Марія Дмитрівна м. н. с.
11 Рижко Лариса Володимирівна д.і.н.,проф. зав. відділу
12 Онопрієнко Валентин Іванович д.філос.н гол. н. с.
13 Бессалова Тетяна Володимирівна к.і.н. с. н. с
14 Живага Оксана Василівна к.і.н. н. с.
Відділ №2  системних досліджень науково-технологічного потенціалу
1 Мех Олег Андрійович д.е.н.,проф. зав. відділу
2 Бублик Сергій Григорович к.т.н заст. зав. відділу
3 Попович Олександр Сергійович д.е.н с. н. с
4 Кавуненко Лідія Пилипівна к.е.н с. н. с
5 Гончарова Тетяна Віталіївна н. с.
6 Костриця Олена Петрівна м. н. с.
7 Ісакова Ніні Борисівна к.е.н. с. н. с
8 Корецький Антон Ігорович к.е.н. н. с., секретар
9 Жерновий Денис Вікторович м. н. с.
10 Булкін Ігор Олексійович к.е.н. с. н. с
11 Онопрієнко Михайло Валентинович к.філос.н. с. н. с
12 Валентейчик Тетяна Миколаївна м. н. с.

Центр інновацій та технологічного розвитку

1 Соловйов В`ячеслав Павлович д.е.н., проф. зав. відділу
2 Головатюк Василь Михайлович д.е.н пров. н. с.
3 Денисюк Володимир Антонович к.т.н. с. н. с.
4 Сенченко Василь Васильович к.т.н. с. н. с., секретар
5 Макаренко Ігор Петрович. к.е.н. с. н. с.
6 Кот Ольга Вікторівна к.е.н. с. н. с., докторант
7 Лаповський Дмитро Михайлович м. н. с.
8 Редько Катерина Юріївна м. н. с.
9 Удовенко Олександр Миколайович інженер I кат.
Міжгалузева лабораторія МОН України і НАН України з проблем формування та реалізації науково-технічної політики України
1 Булкін Ігор Олексійович к.е.н. зав. лаб.
2 Валентейчик Тетяна Миколаївна м. н. с.
Відділ №3  проблем діяльності та стратегії розвитку НАН України
1 Грачев Олег Олексійович к.т.н. зав. Відділу
3 Рибачук Віктор Павлович к.х.н. с. н. с.
4 Лобунець Людмила Григорівна н. с.
5 Хоменко Людмила Олександрівна н. с.
6 Головащенко Леоніда Романівна. н. с.
7 Примаченко Світлана Іванівна м. н. с.
8 Вашуленко Олександра Сергіївна. н. с.
9 Овчарова Любов Петрівна н. с.
10 Кухтенко Тетяна Олександрівна пров. інженер
11 Смирнова Тамара Михайлівна пров. інженер
12 Хомич Юрій Адольфович пров. інженер
13 Петренко Надія Сергіївна м.н.с.
14 Хоменко Юрій Іванович пров. інженер
15 Новікова Маргарита Олексіївна інженер I кат.
16 Хоревін Володимр Іванович с.н.с
17 Бодеко Віра Петрівна м. н. с.
18 Капіца Юрій Михайлович к.ю.н. с. н. с.
19 Золотарьов Руслан Олександрович к.ф.-м.н. с. н. с.
20 Цибань Валерій Олексійович. к.т.н. с. н. с.
21 Рудий Роман Богданович к.х.н. с. н. с.
22 Міщук Олег Михайлович к.ф.-м.н. с. н. с.
23 Шевченко Микола Миколайович. к.ф.-м.н. с. н. с.
24 Ковальчук Лариса Валентинівна. н. с.
25 Вікторова Алла Петрівна інженер I кат.
26 Тихонова Тетяна Миколаївна. інженер I кат.
27 Красовська Наталія Максимівна інженер I кат.
28 Шаміна Наталія Володимирівна. інженер I кат.
29 Євграфова Віра Григорівна інженер I кат.
30 Варламова Віра Анатоліївна інженер II  кат.