В Інституті почав працювати консультативний пункт Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт-2020”
з напряму “Наука з і для суспільства”. Пропонуємо вашій увазі Робочу програму на 2018-2020 роки із вказаного напряму (Science with and for Society), а також деякі методичні рекомендації.

Запрошуємо до участі у вебінарі Конкурси «Цивільна безпека для суспільства» (Програма «Горизонт Європа», кластер 3), який відбудеться 15.12.2021 року. Для участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну форму. Захід відбуватиметься на платформі Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації).

Робоча програма на 2018-2020 роки з напряму “Наука з і для суспільства”.
Методичні рекомендації щодо участі у РП “Горизонт-2020”15.12.2021 відбувся онлайн вебінар «Конкурси «Цивільна безпека для суспільства» (Програма «Горизонт Європа», кластер 3) на платформі Zoom. Під час заходу висвітлено питання загальної структури Програми «Горизонт Європа», особливості кластеру 3 «Цивільна безпека для суспільства» програми «Горизонт Європа», актуальні конкурси за напрямом. Доповідачами вебінару були: Надія Ткачук, НаУКМА; Олександр Чемерис, ІПМЕ ім. Г.Є. Пухова НАН України; Олександр Каплинський, ДУ ІДНТПІН НАН України; Олег Мяльниця, Державна служба з надзвичайних ситуацій. У заході взяли участь працівники ЗВО, представники науково-дослідних інститутів, наукових установ, громадських організацій. До Вашої уваги презентація на тему: Особливості конкурсів «Боротьба зі злочинністю та тероризмом» та «Ефективний менеджмент зовнішніх кордонів ЄС»  Закачати матеріали 

12-14 лютого у Великому конференц-залі НАН України відбувся останній з інформаційно-підтримувальних заходів проекту рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» RI-LINKS2UA, спрямованих на поширення обізнаності щодо окремих питань програми і заохочення до участі в її конкурсах дослідників, інноваторів, керівників проектів та МСП.

До Вашої уваги деякі із представлених матеріалів на заході, що можуть бути корисними при підготовці конкурсних заявок.

Критерії оцінки проектів
Data base_partner search 12-02
Finance issues _Bilan_February 12_2019
Можливості мобільності для науковців MSCA Individual Fellowships19 вересня, Міністерством освіти і науки України за участі представників Секретаріату міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми «EUREKA», було проведено інформаційно-комунікативний захід «EUREKA info day».
На даному вебінарі було окреслено особливості функціонування програми EUREKA, що перетинається із програмою «Горизонт 2020», можливість залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів та аспекти участі у програмі представників НДІ, МСП та промисловості України.
Більше про умови участі у програмі можливо дізнатися за посиланням https://mon.gov.ua/ua/nauka/innovacijna-diyalnist-ta-transfer-tehnologij/mizhnarodna-programa-eureka

 

Нагадуємо, що залишився рік до закінчення програми Горизонт 2020 та відкриття конкурсів нової дев’ятої рамкової програми ЄС Горизонт Європа. Із покроковою інструкцією щодо того, як знайти конкурс за своєю спеціалізацією, можливо ознайомитися на Національному порталі “Горизонт 2020”, за посиланням https://cutt.ly/FwLtb94


Відкрито реєстрацію на конкурс у сфері збереження культурної спадщини Heritage Awards/Europa Nostra 2021, в рамках якого є можливість отримати нагороди ILUCIDARE Special Prizes від European Heritage Awards / Europa Nostra Awards. ILUCIDARE – це проект, що фінансується «Горизонт 2020» з метою створення міжнародної мережі, що сприятиме збереженню спадщини як ресурсу для інновацій та міжнародного співробітництва. Премією щороку відзначаються до 30 видатних досягнень та найкращих практик в галузі культурної спадщини (збереження, управління, наукові дослідження, освіта та комунікації). Подати заявку та зареєструватися на конкурс можна до 1 жовтня 2020 року, за посиланням: http://www.europeanheritageawards.eu. Більше інформації у додатках.

Промо конкурсу European Heritage Awards Europa Nostra Awards 2021