19–20 жовтня 2015 р. в м. Києві відбувся Міжнародний симпозіум «Взаємодія урядів та національних наукових товариств з міжнародними організаціями щодо розвитку і використання наукових знань»

Організаторами міжнародного симпозіуму виступили:
• Міжнародна асоціація академій наук (МААН)
• Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО)
• Національна академія наук (НАН) України
• Міністерство освіти і науки України
• Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва» НАН України
• Інститут демографії та соціальних досліджень ім.М.В.Птухи НАН України
У роботі симпозіуму взяли участь понад 130 учасників, зокрема науковці з Азербайджану, Білорусії, Грузії, Італії, Казахстану, Китаю, Молдови, Німеччині, Росії, України

20 жовтня 2015 року відбулося пленарне засідання Міжнародного симпозіуму «Взаємодія урядів та національних наукових товариств з міжнародними організаціями щодо розвитку і використання наукових знань». У відкритті Міжнародного симпозіуму взяли участь представники Національної академії наук України, з привітанням від президента МААН, президента НАН Бориса Євгеновича Патона.
У рамках симпозіуму 19.10.2015 р відбулась Наукова рада з наукознавства при МААН
Були присутні
Члени Наукової ради: Президент НАН Грузії Квесітадзе Г.І, Батурин Ю.М. (Росія), Артюхін М.І. (Білорусь) Маліцький Б.А., Головащенко Л.Р., Грачов О.А. (Україна)
Запрошені: Бумагіна І., Зелений Л., Кутовий Н. (Росія), Кондратюк М. (Молдова), Щербин В.К. (Білорусь) акад. Онищенко О.С., Рибачук В.П., Храмов Ю.О., Костенко Л.О. (ЦНБ Вернадського) (Україна).
21 жовтня 2015 р. в рамках Міжнародного симпозіуму «Взаємодія урядів та національних наукових товариств з міжнародними організаціями щодо розвитку і використання наукових знань» відбулися засідання круглих столів:
1. «Нормативно-правові, соціально-організаційні та інформаційні питання розвитку міжнародного науково-технологічного співробітництва: досвід України та інших країн»
2. «Досвід та перспективи розвитку міжнародного науково-технологічного співробітництва у галузі наукознавства та історії науки»
3. «Взаємодія ради молодих вчених (РМВ) з національними та міжнародними науковими товариствами»
4. «Досвід взаємодії національних науково-технічних інституцій з міжнародними організаціями як фактор інтернаціоналізації фундаментальної науки»

У рамках симпозіуму відбулася Рада МААН 20.10.2015 р
Були присутні – 17 чол. +10 Запрошених ( 27 учасників) :
– 3 президента: Грузія, Казахстан, Україна
– 4 віце- президента : Азербайджан, Білорусія, Молдова, Росія
– Асоційований член МААН : Об’єднаний Інститут ядерних досліджень ( Матвєєв )